KATILANLAR NE DEDİ?

Daha önce böyle bir seminere katılmamıştım. İlk defa kendime vakit ayırıp katıldım ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Yönetici olma yolunda ilerleyen ve yönetici konumunda olan kişilerin kaçırmaması ve mutlaka katılması gereken bir seminer. Yönetici gelişimine değer veren şirketlerin de kadrolarındaki yöneticilere sürekli sunabilecekleri bir eğitim programı. Bunların yanı sıra insanın kendi kişisel veya yönetim davranış ve tutumlarını sorgulamasına ve değişime ne kadar hazır olduğunu gözlemlemesine yardımcı olan ve yön veren bir seminer.  

Onur A.
Donaldson Filtre Sistemleri Tic Ltd. Şti 
Export Satış Md. 

Seminere başlarken bu etkinlikten beklentimin beni biraz olsun rahatlatması olduğunu belirtmiştim. Amacıma da ulaşmış oldum. Etkinlik tamamlandığında kendimi daha iyi hissediyordum. Kendimi tanımaya başladığım, kendimi keşfetmeye çalıştığım bu dönemde bana çok yardımcı oldunuz.

İkinci olarak bizim de çalışmalara katılmamız çok güzeldi danışanlarınızla hem tek tek hem grupça ilgilendiniz. Farkındalık yaratan noktalara değindiniz. Kendimi tanımak için bana yol gösterdiniz.

Tekrar çok teşekkür ederim.

Cansu A.
Stj.Avukat

Eve kapandığımız bu dönemde hem stres ve kaygımızı yönetmek hem farkındalığımızı arttırmak adına çok faydalı bir etkinlikti. 

Serdar Ö.
Cargill A.Ş.
Çalışan Deneyimi Müdürü 

Kendi yaşamımda çok doğru bir zamanda karşıma çıkarak hem kullandığın kelimeler ve uyguladığın yöntemlerle farklı bakış açılarını bana yeniden hatırlattığın için teşekkür ederim. Fark yaratmak, hayata farklı pencerelerden bakmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir eğitim.

Figen Ç.
Tempo Makina
Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü

Koçluk bakış açısı ile pek çok konuyu da içine alacak şekilde derlenmiş verimli bir seminerdi. Her anından faydalandığımı, farkında olmam gereken, unuttuğum veya bir kenarda park ettiğim duygu, davranış gelişimlerimi hatırladım.

Hülya İ.
Emekli Bankacı
ICF Ericson Koç

Konu başlıkları, sunum, örnekler ve ses tonlaması, vurguları güzel tasarlanmış bir seminer idi. 

İlknur Ö.
İzmir Ticaret Odası
Personel ve Özlük İşleri Görevlisi

Belirlenen süre içinde önemli bilgilere ve hayata kolay adapte edilebilir ipuçlarına yer verildiği için faydalandığım bir eğitimdi.

 Meltem G.
Özgörkey Otomotiv Turizm Gıda A.Ş
Organizasyonel Gelişim Müdürü

İçeriği hazırlanırken en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş çok beğendiğim bir seminerdi.

Sultan C.
Sherpa Gelişim
Profesyonel Koç & Eğitmen

Bu kadar kısa bir süre olmasına karşın, doyurucu, hemen yaşamımıza katarak sonuçlarını görebileceğimiz bilgilerin ve yöntemlerin olduğu bir seminerdi.

Aydın Ö.
ID Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti.
Şirket sahibi –Gümrük Müşaviri

Duygu ve ihtiyaçlarımın farkındayım, hata yapmak kavramım yeniden şekillendi ve sabit bir BEN olmadığını anladım.

Özlem D.
Boehringer Ingelheim İlaç
Satış Temsilcisi

X